KANDYDACI DO RADY MIASTA CHORZÓW

Okręg numer 1

Jestem chorzowianką od urodzenia, tu się wychowałam i mieszkam do dzisiaj. Pamiętam Chorzów z czasów mojej młodości, który tętnił życiem, w którym można było miło spędzić czas po szkole, czy pobawić się w weekend. Tego Chorzowa już nie ma, zamiast niego jest Chorzów smutny, szary, opustoszały, ale wspólnie mamy szansę, aby to zmienić.
Kilka słów o mnie. Mam 46 lat. Jestem osobą szczerą, otwartą, życzliwą, staram się najpierw wymagać od siebie, a dopiero potem od innych. Jeśli podejmę się jakiegoś zadania to robię wszystko aby doprowadzić je do końca. Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach na kierunku Finanse i rachunkowość. Obecnie Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, gdzie od wielu lat pracuję w Dziekanacie. W swojej pracy na co dzień mam kontakt z różnymi ludźmi. Polega ona w dużej mierze na pomocy studentom w ich codzienności na Uczelni i rozwiązywaniu ich problemów. Zawsze staram się każdego wysłuchać i jak najlepiej doradzić. Teraz chciałabym zrobić to samo dla naszego miasta i jego mieszkańców. Prywatnie interesuję się piłką nożną, fotografią, bardzo lubię podróżować, poznawać nowe kraje i kultury.
Dlaczego dołączyłam do Drużyny Szymona Michałka – po prostu wierzę w to co robi. Obserwuję jego działalność od bardzo dawna. Jest to osoba, która potrafi zrobić coś z niczego, zaczynając praktycznie od zera stworzyć coś naprawdę wielkiego. Nie boi się podjąć ryzyka i stawić czoła największym wyzwaniom. Jest dla ludzi i wśród ludzi, wzbudza zaufanie i potrafi sobie ich zjednywać. Dlatego cieszę się, że od teraz mogę być nie tylko obserwatorem, ale częścią jego zespołu.
Razem możemy więcej.