KANDYDACI DO RADY MIASTA CHORZÓW

Okręg numer 1

Mam 38 lat i od urodzenia mieszkam w Chorzowie. Jestem absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego im. S. Batorego. Z wyróżnieniem ukończyłam farmację na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Od 8 lat prowadzę aptekę przy ul. Kościuszki i wraz z moim zespołem codziennie dbamy o zdrowie Chorzowian. Ze swoją działalnością wychodzę poza aptekę, edukując pacjentów podczas wykładów i warsztatów. Jako inicjator budżetów obywatelskich, z powodzeniem zrealizowałam m.in. program „Na zdrowie Chorzowie”.
Jestem mamą 9-letniego Antka, przyszłego piłkarza Ruchu Chorzów. Wraz z mężem Maciejem, byłym zawodnikiem MMA, a obecnie trenerem chorzowskiego Spartana, organizowałam w całej Polsce popularne gale sztuk walki. Sport jest obecny w mojej rodzinie
od zawsze, nauczył mnie wytrwałości, konsekwencji i bardzo dobrej organizacji. Od najmłodszych lat uwielbiałam działać – najpierw w samorządach szkolnych, studenckich, a obecnie i zawodowym. W poprzednich wyborach w 2018 roku przyszedł czas na samorząd
miejski, startowałam wówczas z listy Koalicji Obywatelskiej. Całkiem dobry wynik, mimo braku doświadczenia w kampanii, dodał mi energii do dalszego działania.
Moje poglądy, a także pomysły na Chorzów nie zmieniły się od 2018 roku. Postanowiłam jednak wesprzeć Szymona Michałka, dlatego że potrafił zgromadzić szerokie grono ludzi, którzy pragną rozwoju naszego miasta i znaleźć wspólne rozwiązania, mimo dzielącego nas czasem światopoglądu czy upodobań politycznych. Cenię go za otwartość, chęć dialogu i wizję Chorzowa. Szymon Michałek ma receptę na Chorzów, a ja jako farmaceuta chcę ją zrealizować.