KANDYDACI DO RADY MIASTA CHORZÓW

Okręg numer 4

Człowiek od zawsze był u mnie na pierwszym miejscu. Empatia w działaniu towarzyszy mi na co dzień. W pracy zawodowej jako opiekuna osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz w kontakcie z ich rodzinami i opiekunami prawnymi bliskie są mi ich kłopoty i trudności dnia codziennego.
Społecznikiem jestem od ponad 4 lat, w tym czasie czynnie pomagam osobom w kryzysie bezdomności, samotnym, w trudnej sytuacji życiowej, co zaowocowało stworzeniu przeze mnie inicjatywy, którą nazwałam Wasza Chorz☀️wianka. Problemy ofiar przemocy w rodzinie również nie są obce mojemu sercu. Staram się w ciągu roku zaopatrywać ośrodki kryzysowe w naszym mieście w potrzebne artykuły, które zdobywam dzięki wsparciu i dobroci Was – mieszkańców Chorzowa.
Postanowiłam, że w nadchodzących wyborach samorządowych będę ubiegać się o stanowisko Radnego Miasta Chorzowa z komitetu wyborczego wyborców Szymona Michałka. Moim priorytetem jest Radny, który słucha głosu mieszkańców i pomaga osobom, które tego
potrzebują. Dla mnie ważny jest człowiek, który w każdej chwili może przejść przez przyjaźnie otwarte drzwi i poprosić o informację, wsparcie, opowiedzieć o swoich troskach. W niedzielę 7 kwietnia proszę o Państwa zaufanie i głos.  Razem możemy więcej.
Mój Chorzów i Ja możemy więcej.