Konferencja prasowa

Moi drodzy,

podczas wczorajszej konferencji prasowej pokazałem Wam, jak w rzeczywistości wygląda prowadzenie kampanii wyborczej w Chorzowie.

To trudne doświadczenie nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla moich bliskich, którzy muszą mierzyć się z falą nieprawdziwych i krzywdzących opinii na mój temat wyrażanych w internecie, głównie przez osoby używające fejkowych kont.

Na szczęście mieszkańcy Chorzowa aktywnie włączyli się w obnażanie działań kampanijnych niezgodnych z zasadami fair play.

Otrzymuję wiele słów wsparcia, za co jestem wdzięczny.

My – mimo wszystko – nadal będziemy przekonywać Was do naszego programu naprawy Chorzowa zgodnie z zasadami, poszanowaniem odmienności opinii, w oparciu o merytoryczną rozmowę, a nie chwyty poniżej pasa. Jako Drużyna Szymona Michałka wystawiamy Prezydentowi Kotali czerwoną kartkę.

Dlatego też jestem gotowy na debatę z obecnym prezydentem Chorzowa, Andrzejem Kotalą – zamiast komunikatów wysyłanych przez social media i naprędce organizowanych spotkań prasowych – spotkajmy się.

Spotkajmy się w gronie wszystkich kandydatów na urząd Prezydenta Miasta Chorzowa. Porozmawiajmy i przedstawmy swoje wizje miasta. Merytorycznie.

Dajmy mieszkańcom Chorzowa szansę ocenić, którą drogę chcą wybrać. Tak powinna bowiem wyglądać demokracja. Tak powinien działać Samorząd. Tak powinniśmy kształtować nasze lokalne społeczności.