Nowe wpisy

 • Zwycięstwo!
  Kochani – wygraliśmy to razem Dziękuję Wam za każdy glos. Obdarzyliście mnie ogromnym zaufaniem – to wielki zaszczyt, ale i ogromna odpowiedzialność. Wraz z Drużyna Szymona Michałka zrobię wszystko, by Was nie zawieść. Zaczynamy budować szczęśliwy Chorzów.
 • Jak oddać ważny głos?
  Wybory w Chorzowie cechują się dużą liczbą głosów nieważnych, których bywało i ponad pół tysiąca. A trzeba przy tym pamiętać, że Andrzej Kotala pokonał Marka Kopla różnicą 281 głosów. Dlatego zadbaliśmy o to, żeby w każdym lokalu wyborczym był mąż … Czytaj więcej.
 • Chorzów Batory
  Chorzów Batory to miejsce szczególnie mi bliskie. To tutaj się wychowywałem i stawiałem pierwsze kroki. kwietnia obudzimy Hajduki i cały Chorzów. #SzczęśliwegoChorzowaJużCzas #NasząPartiąJestChorzów
 • Oddaj swój głos
  Za każde okazane wsparcie, za to że jesteście ze mną, nie dajecie się zmanipulować, że twardo stoicie przy swoim zdaniu, że obywatelsko się budzicie, chciałem Wam wszystkim razem i każdemu z osobna podziękować. Dajecie siłę Osobno możemy wiele, razem możemy … Czytaj więcej.
 • Sherlock i Watson – część druga
  Zapraszamy Was do obejrzenia drugiej części naszego chorzowskiego Sherlocka. #zsercemdlachorzowian
 • Mężowie zaufania
  Już za nieco ponad tydzień zdecydujemy o przyszłości Chorzowa. Każdy z nas chce, aby najbliższe wybory samorządowe były uczciwe i przebiegały według zasad demokracji. Dlatego jeśli chcesz, aby wybory w Chorzowie były zgodne z rzeczywistymi oczekiwaniami mieszkańców, napisz do mnie … Czytaj więcej.
 • Debata
  W poniedziałek miałem przyjemność wziąć udział w pierwszej debacie kandydatów na Prezydenta Chorzowa, organizowanej przez Młodzieżowa Rada Miasta Chorzów. Była to ciekawa i merytoryczna dyskusja, zorganizowana przez mądrych i odważnych ludzi. Dziękuję Wam za tę odwagę, bo wiem, że wielu … Czytaj więcej.
 • Piknik na Batorym ze wsparciem pracowników Ruchu
  Sobotni piknik odbył się mimo przeciwności losu. Grupa osób, którą widzicie na poniższym zdjęciu z wczorajszego wydarzenia jest jednak przyzwyczajona do wyjątkowych sytuacji. Kiedy w 2019 roku Ruch Chorzów znalazł się na skraju przepaści, a Zarząd naszego Miasta biernie się … Czytaj więcej.
 • Program dla Chorzowa – PDF
  Dobry wieczór Chorzów! Wielu z Was dopytywało o nasz program wyborczy w wersji „do pobrania” po to, aby go wydrukować i przekazać do przeczytania osobom starszym. Przygotowaliśmy taki dokument i znajduje się on w poniższym linku: https://szymonmichalek.pl/program.pdf Dziękuję za Wasze … Czytaj więcej.
 • Ludzie Ruchu przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi popierają Drużynę Szymona Michałka
  Ludzie Ruchu przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi popierają Drużynę Szymona Michałka. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do lektury listu otwartego, jaki został nam przekazany! ____________________________________ Szanowni Państwo, Drodzy Kibice! Zakończyła się ostatnia w tej kadencji sesja Rady Miasta. Wbrew wcześniejszym deklaracjom … Czytaj więcej.