MÓJ CHORZÓW JEST…

1
2
3
4

5

PRZEDSIĘBIORCZY

6
7
8

5

PRZEDSIĘBIORCZY

1
2
3
4
5
6
7
8

1

Chorzowska kopalnia diamentów

Czas uwolnić potencjał chorzowian! Wraz z zespołem przygotujemy program mentoringowy wspierający chorzowskie talenty. Przygotujemy program wspierający rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz dalszą ścieżkę edukacyjną.

2

Chorzowska rada przedsiębiorców

Stworzę zespół doradczy składający się z przedsiębiorców, osób mających doświadczenie w procesach inwestycyjnych i pozyskiwaniu funduszy. Rada stale będzie doradzać Prezydentowi nad kierunkami rozwoju miasta oraz będzie pomagać w przyciąganiu do inwestowania w Chorzowie coraz to nowszych przedsiębiorców.

3

Audyt wydatków miasta

Przeprowadzimy rzetelny i dogłębny audyt wydatków miasta. W wielu obszarach miasta dokonuje się zbędnych i nieopłacalnych wydatków. Rozliczymy wszelką niegospodarność oraz wskażemy winnych. Chorzów stanie się miastem gospodarnym, z dobrym gospodarzem.

4

Chorzowskie laboratorium przedsiębiorczości

Nawiążemy ścisłą współpracę z najlepiej działająca strefą ekonomiczną w Europie – Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, oraz z innymi organizacjami biznesowymi. Stworzę przestrzeń umożliwiającą rozwój dla chorzowskich przedsiębiorców, w której będą mogli skorzystać z odpowiednich szkoleń i porad specjalistów.